Pelikani Karikas 2015

Pelikani Karikas 2015

Pelikani Karikas 2015

No Comments on Pelikani Karikas 2015

Sel aastal sai korraldatud Pelikani Karika õngitsemisvõistlused juba viiendat korda. Terve hooaja jooksul oli kokku neli võistlust: Pärnu jõel, Tarbja järvel, Vigala jõel ning Kasaril, kus osa võtsid kokku 21 sportlast. Pelikani Karika loosimiseks oli vajalik osa võtta vähemal kolmest võistlusest; olid ka need, kes külastasid kõik neli etappi ning kolm parimat võistluse tulemust läksid arvesse. Karika loosimises oli kokku 17 inimest ning kuni viimaseni hetkeni oli intriig, kes saavutab väärtuslikke auhindu. Kõik sõltus viimasest etapist Kasari jõel. Peamised kandidaadid olid: Enno Toomla, Mati Banhard,  Oleg Skorkin, Vitali Tkatšuk  ning Regina Soomets.

Iga korraldatud võistlus on ennustamatu: iga kord kala harjumused ei ole sarnased nendega, mis olid nädal tagasi või isegi päev. Selleks, et kiiresti reageerida muutunud püügitingimustele ja aru saada kuidas kala püüda, ongi vajalik pidevalt treenida ning võistlustel osalemine, suhtlemine teiste sportlastega, ideede jagamine õpetab kiiremini ja efektiivsem.

Viimasel võistlusel medalistideks said:  Enno Toomla, Vitali Tkatšuk  ning Dmitri Moltšanov, mis mõjutas Pelikani Karika lõpptulemustele. Kohad jagasid järgmisena:

I koht- Enno Toomla (8 punkti) – EÕL

II koht – Vitali Tkatšuk (12 punkti) – Klubi Pelikan

III koht – Mati Banhard (13 punkti) – EÕL

Võitjad said väärtuslikke auhindu Salmost (http://salmo.ee/), Maver esindajast (http://www.kalastuspood.ee), Pelikani Klubist (http://pelikan.ee) ning karikad koos medalitega.

Eriti suurt tänu väljendab Pelikani Klubi õngitsemisvõistluste püsisponsorile Salmoga Kalale kauplusele. Juba viies aasta korraldame  võistlusi ning arendame sportlikku kalapüüki. Loodame ka edaspidi heale koostööle!

Eriti oli meeldiv see, et Iga viimase etapile tulija oli saanud kingituse. Loodame, et iga võitleja oli rahule jäänud ja järgmine aasta ootame Teid kõik meie sõbralikku seltsi!

Kohtumiseni hooajal 2016 !

Klubi Pelikan

http://pelikan.ee

https://www.facebook.com/pelikan.ee

pelikan 2pelikan 3pelikan 1pelikan 4pelikan 5

Share

Об авторе:

Оставить комментарий

RSS tellimine

Statistika

Back to Top